הדמיית שיער לגברים

5 סיבות למה גברים עם תספורת קצוצה סקסיים יותר

  1. אין להם מצב שבו יש להם יום שיער רע, הם יכולים להתגלגל במיטה ולהיראות סקסיים בכל תנוחה. זהו כמובן יתרון שבא לידי ביטוי בכל מצב במהלך היום, גבר עם תספורת קצוצה יכול לרוץ קילומטרים מבלי שבסוף כל השיער שלו יהיה רטוב מזיעה עם ריח רע.
הדמיית שיער לגברים

גברים עם תספורת קצוצה/קרחת נראים הרבה יותר גבריים

2. שימו לב כמה כוכבי אקשן של הוליווד הם קרחים/או בעלי תספורת קצוצה: ברוס ויליס, וין דיזל, גייסון סטייטהאם וסמואל אל ג׳קסון. כולם נראים טוב כי הם שומרים על תספורת קצוצה המוסיפה למראה הקשוח והסקסי הנדרש מהם בסרטי האקשן.

הם הרבה יותר בוגרים נפשית

3. מכורח הנסיבות התמודדות עם קרחת מגיל צעיר או התקרחות מגיל צעיר, דורשת התמודדות לעיתים אף יומיומית להערות של הסביבה, ולהתמודדות עם שאלות מאוד קשות, כמו למה אתה מקריח?

מסיבות אלו גברים שעברו את החוויה הזו נוטים להיות הרבה יותר בוגרים, מודעים לעצמם ובעלי יכולת להתמודד עם בעיות וקשיים בחיי היום יום.

חוסר השיער גורם לאלמנטים אחרים להתבלט.

4. כאשר אישה לא בוחנת את התסרוקת שלך היא תתמקד בדברים אחרים שמוצאים חן בעינייה. אם יש לך עיניים כחולות או שאתה מסדר את הזקן בצורה מסויימת, תדע שזה יבלוט הרבה יותר כאשר אתה מגלח את ראשך ואתה מבליט את היתרונות האחרים שהפנים שלך מקרינות.

הם מקבלים שינויים, ומי שהם באמת.

5. כאשר אתה מבין שאתה צריך לגלח את הראש, או ללכת עם תספורת קצוצה לגמרי, או עם הדמיית שיער, אתה מקבל את השינוי שאתה צריך לעשות, שינוי שקשה לקבל, כי לרוב הוא תמידי.

גברים שעוברים את השינוי הזה מקבלים את עצמם ובטוחים בעצמם. 

כאשר גבר הופך בטוח בעצמו הוא מעלה את רף הביטחון העצמי שלו. ואין דבר שמושך אישה יותר מביטחון עצמי גבוה אצל הגבר שלה.

זה הזמן להחליט


סגירת תפריט