מיקרופיגמנטציה

מהי שיטת המיקרופיגמנטציה

בשיטה זו, אנו מייצרים הדמייה של זקיקי שיער על גבי הקרפקת של המטופל, ע״י שימוש במכונה שדומה בצורתה ופעולתה למכונת קעקועים, אך הרבה פחות כואבת מקעקוע מכיוון והיא חודרת לשכבה אחת בעור. בשונה מקעקוע שחודר לעור לשכבות עמוקות יותר ומזריק לתוכם צבע שאינו יורד או דוהה. החומרים שאנו מזריקים לקרקפת המטופל הינם חומרים על בסיס מים, בשונה מקעקוע שהינו על בסיס של דיו. החומרים מיובאים ומאושרים בריאותית ולא מסכנים את בריאות המטופל כלל.

האם זה כואב?

לגבי כאבים, במהלך הטיפול מורגשות הדקירות של המכונה, אך זהו כאב נסבל לחלוטין.לרוב לאחר הטיפולים הראשונים חלה אדמומיות באזור המטופל ורגישות קלה לשמש. ההרגשה די דומה לתחושה של שיזוף בראש (מי כמונו יודע).

למידע נוסף בויקיפדיה, על הדמיית שיער, לחץ כאן

מהי התוצאה המושלמת?

שילוב מושלם בין זקיקי השיער האמיתיים בראשו של המטופל לבין הזקיקי שיער המלאכותיים המדמים בצורה מושלמת את החיבור בין הזקיקים ומקנה מראה של שיער קצוץ ומגולח בצורה אסתית יפה ולא נראית לעין כמלאכותית. לקריאה נוספת על הדמיית שיער

מיקרופיגמנטציה

מידע נוסף? פגישת ייעוץ ללא עלות? התרשמות אישית עם עופר?


ניתן לקבל מידע נוסף על טיפולים, גלריית תמונות, וגם קטעי וידאו באתר – אנחנו בטוחים שיש לכם עוד הרבה שאלות על הנושא, נשמח להזמינכם לקליניקה שלנו הנמצאת בתל אביב דיזינגוף סנטר, שם עופר וצוות קרסו קליניקס יוכלו להיפגש אתכם אישית ללא התחייבות וללא עלות ולהסביר לכם על טיפול המיקרופיגמנטציה מקרוב.

זה הזמן להחליט


סגירת תפריט